Mijn account

Fibre Kabels

Home Netwerken Netwerkkabels Fibre Kabels

cables to go
hp

Cables To Go

Cbl/1m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr € 24,95
Cbl/3m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr € 27,95
Cbl/15m SC/ST Dplx 62.5/125 MM LSZH Fbr € 43,95

Hp

OM3 LC/LC Multi-Mode Glasvezel kabel, 1m € 57,95
1

Openingstijden computerwinkel

Maandag10:00 - 18:00
Dinsdag10:00 - 18:00
Woensdag10:00 - 18:00
Donderdag10:00 - 18:00
Vrijdag10:00 - 19:00
Zaterdag10:00 - 16:00
ZondagGesloten

Tussen 12:00 en 13:00 houden wij lunchpauze.

Computer nieuws

Meer nieuws

Blijf op de hoogte van aanbiedingen

Meld u aan voor onze nieuwsbrief:
© 2018 Promo Computers B.V.
Algemene voorwaarden | Privacy verklaring | Klachtenregeling
Alle genoemde prijzen zijn inclusief BTW, tenzij anders vermeld.
ideal logo PostNL logo Stellar logo
Promo Systems ProdaCom