Mijn account

Home Netwerken Netgear 10 Gigabit Ethernet LRM...

Netgear 10 Gigabit Ethernet LRM SFP+ LC GBIC Ad ++

Netgear 10 Gigabit Ethernet LRM SFP+ LC GBIC Ad ++

Netgear AXM763, 10000 Mbit/s, Bedraad, 10GE SFP+

- 10 Gigabit Ethernet LRM ?long reach multimode? fiber connectivity lees verder...

Op voorraad in centraal magazijn.
Dit product is op voorraad in ons centrale magazijn, hierdoor is de verwachte levertijd twee werkdagen

€ 419,-
Dit artikel wordt va. € 3,95 verzonden binnen Nederland

Vragen over Netgear netwerken?

Heeft u een vraag over netwerken? Bel ons voor persoonlijk advies! Onze medewerkers staan u tijdens onze openingstijden graag te woord op 0184-602300 of vul het contactformulier in.


Netgear 10 Gigabit Ethernet LRM SFP+ LC GBIC Ad ++


- 10 Gigabit Ethernet LRM ?long reach multimode? fiber connectivity (802.3aq standard)
- LC duplex connector
- Fits into the two built-in 10GE SFP+ interfaces of GSM73xxS / GSM72xxPS
- Fits into the 10GE SFP+ interface of the SFP+ Adapter Module AX743
- Drives 10 Gigabit Ethernet up to 220 m distances with legacy 62.5/125?m OM1 multimode fiber cables
- Drives 10 Gigabit Ethernet up to 260 m distances with 50/125?m laser-optimized OM3 multimode fiber cables

Uitgebreide specificaties


Algemeen
Artikelcode  :  AXM763-10000S
Merk  :  Netgear
EAN/UPC-nummer  :  606449074857
Netwerk
Maximum data transfer rate  :  10000 Mbit/s
Overige specificaties
Interface  :  10GE SFP+
Poorten & interfaces
Connectiviteitstechnologie  :  Bedraad

Alternatieve producten

AP Wireless AC1750 Dual-Band PoE Indoor

AP Wireless AC1750 Dual-Band PoE Indoor
€ 339,-

D-Link WLAN 300MBit Access-Point DAP-2310

D-Link WLAN 300MBit Access-Point DAP-2310
€ 94,95

D-Link Modul 1000Base-SX MiniGBIC LC DEM-311GT

D-Link Modul 1000Base-SX MiniGBIC LC  DEM-311GT
€ 66,95

Openingstijden computerwinkel

Maandag10:00 - 18:00
Dinsdag10:00 - 18:00
Woensdag10:00 - 18:00
Donderdag10:00 - 18:00
Vrijdag10:00 - 19:00
Zaterdag10:00 - 16:00
ZondagGesloten

Tussen 12:00 en 13:00 houden wij lunchpauze.

Computer nieuws

Meer nieuws

Blijf op de hoogte van aanbiedingen

Meld u aan voor onze nieuwsbrief:
© 2019 Promo Computers B.V.
Algemene voorwaarden | Privacy verklaring | Klachtenregeling
Alle genoemde prijzen zijn inclusief BTW, tenzij anders vermeld.
ideal logo PostNL logo Stellar logo
Promo Systems ProdaCom