Mijn account

Home Netwerken D-Link Modul 1000Base-SX...

D-Link Modul 1000Base-SX MiniGBIC LC  DEM-311GT

D-Link Modul 1000Base-SX MiniGBIC LC DEM-311GT

D-Link DEM-311GT, Vezel-optiek, 1000 Mbit/s, SFP, LC, 50/125 µm, SX

D-Link?s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small lees verder...

Op voorraad in centraal magazijn.
Dit product is op voorraad in ons centrale magazijn, hierdoor is de verwachte levertijd twee werkdagen

€ 66,95
Dit artikel wordt va. € 3,95 verzonden binnen Nederland

Vragen over D-link netwerken?

Heeft u een vraag over netwerken? Bel ons voor persoonlijk advies! Onze medewerkers staan u tijdens onze openingstijden graag te woord op 0184-602300 of vul het contactformulier in.


D-Link Modul 1000Base-SX MiniGBIC LC DEM-311GT


D-Link?s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link?s new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC.
The DEM-311GT is a high performance 850nm multimode SFP/mini-GBIC transceiver. Supporting full duplex, Gigabit speeds on multimode fiber for distances of up to 220m/550m on 62.5µm/50µm fiber respectively. The unit features a metal housing to reduce EMI and to increase durability. The DEM-311GT is hot pluggable and is backed by a standard 3-year product warranty and free technical support.

Uitgebreide specificaties


Algemeen
Artikelcode  :  DEM-311GT
Merk  :  D-link
EAN/UPC-nummer  :  790069248153
Eisen aan de omgeving
Temperatuur bij opslag  :  -40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf  :  0 - 40 °C
Kenmerken
Hot-swap  : 
Prestatie
Duplex systeem  :  Volledig
Golflengte  :  850 nm
Maximaal bereik  :  550 m
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens  :  1000 Mbit/s
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund  : 
Netwerkstandaard  :  IEEE 802.3x
SFP transceiver type  :  Vezel-optiek
SFP-zendernorm  :  SX
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund  : 
Soort aansluiting  :  SFP
Vezel-optische connector  :  LC
Vezelkabel diameters ondersteund  :  50/125 µm

Documenten
Productfolder  :  Downloaden

Alternatieve producten

D-Link WLAN 300MBit Access-Point DAP-2310

D-Link WLAN 300MBit Access-Point DAP-2310
€ 94,95

D-Link WLAN 300MBit Access-Point O.Source DAP-1360

D-Link WLAN 300MBit Access-Point O.Source DAP-1360
€ 41,95

D-Link Konverter RJ45 -> LWL SC (MM) 10/100 MBit

D-Link Konverter RJ45 -> LWL SC (MM) 10/100 MBit
€ 94,95

Openingstijden computerwinkel

Maandag10:00 - 18:00
Dinsdag10:00 - 18:00
Woensdag10:00 - 18:00
Donderdag10:00 - 18:00
Vrijdag10:00 - 19:00
Zaterdag10:00 - 16:00
ZondagGesloten

Tussen 12:00 en 13:00 houden wij lunchpauze.

Computer nieuws

Meer nieuws

Blijf op de hoogte van aanbiedingen

Meld u aan voor onze nieuwsbrief:
© 2019 Promo Computers B.V.
Algemene voorwaarden | Privacy verklaring | Klachtenregeling
Alle genoemde prijzen zijn inclusief BTW, tenzij anders vermeld.
ideal logo PostNL logo Stellar logo
Promo Systems ProdaCom